Detalj s utakmice Djurgardena i Rijeke

HNK RIJEKA
NEDOSTAJALO SPORTSKE SREĆE

Djurgarden je Rijeku slomio u drugome poluvremenu, a strijelci su bili Hien i Banda.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. srpanj 2022. 06:20

Rijeka nije uspjela napraviti iznenađenje i slaviti usred Stockholma. Očekivano, u drugome pretkolu Konferencijske lige kvalitetnija momčad Djurgardena pobijedila je s 2:0.

Budući da su s Rujevice nosili rezultat 1:2, nadali su se igrači Dragana Tadića da bi hrabrom i srčanom igrom mogli nadoknaditi minus od jednoga gola te uz malo sportske sreće doći do eventualnog prolaza.

Rijeka je u uzvratu odigrala ponešto žešće i odlučnije u odnosu na prvi susret, pogotovo se to odnosi na prvih 45 minuta u Stockholmu, no na kraju je to bilo premalo za plasman u treće pretkolo.

Djurgarden je Rijeku slomio u drugome poluvremenu kada je postigao oba pogotka. Strijelci su bili Hien u 55. i Banda u 84. minuti.