Penal za PAOK

SCREENSHOT
POTOP U SOLUNU

U 88. minuti Mišić je srušio Despodova u vlastitom šesnaestercu, a sudac je odmah dosudio penal
Piše: SNObjavljeno: 14. ožujak 2024. 20:45

PAOK je u uzvratnoj utakmici u Solunu u prvom poluvremenu zabio tri gola i tako najavio noćnu moru Dinama koji je u prvoj utakmici slavio s 2:0.

Arber Hoxha je u 49. minuti zabio za 3:1 i vratio nadu Modrima, no danas jako loš zagrebački sastav nije imao snage za povratak. U 73. minuti Koulierakis je zabio za 4:1. U 81. minuti Modrima je i poništen pogodak jer je Sandro Kulenović igrao rukom, a onda je uslijedio i novi šok.

U 88. minuti Josip Mišić srušio je Despodova u vlastitom šesnaestercu, a sudac je odmah dosudio penal. Mišić je promašio loptu, a Despodov iskusno pao. VAR provjera potvrdila je sučevu odluku, a s bijele točke siguran je bio Andrija Živković i odveo PAOK u četvrtfinale.

PENAL I REALIZACIJU ŽIVKOVIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

29. travanj 2024 11:06