JOZE SUHADOLNIK/DELO Cropix
SRAMOTNO PONAŠANJE

VIDEO Pogledajte šokantnu snimku iz Ljubljane: Armada bakljom gađala ‘obične‘ navijače

Piše: SNObjavljeno: 30. kolovoz 2024. 18:40

Dan nakon povijesnog poraza Rijeke na gostovanju kod Olimpije (0:5), prilikom kojeg su navijači hrvatske momčadi napravili nerede na tribinama, pojavila se snimka na kojoj je Armada u jednom trenutku bacila baklju prema ‘običnim‘ navijačima na domaćoj tribini.

U videu se mogu vidjeti uznemireni navijači Olimpije, koji su pokušali brzo pobjeći od baklje koja je doletjela u njihovom smjeru.

Utakmica je prvobitno prekinuta u 60. minuti zbog bakljade Armade, a šteta je s vremenom bila sve veća i veća, pa je tako glavni sudac utakmice igrače poslao u svlačionicu u 65. minuti. Susret je nastavljen nakon pauze od 30 minuta.

05. rujan 2024 10:48