VRIJEDILO JE ČEKATI

VIDEO Ponovo je ‘sin vjetra‘! Pogledajte majstoriju Hoxhe i potez kojim je Kaneko prekinuo dugotrajni post

Japanski napadač zaradio je ovacije Maksimira po izlasku iz igre u 75. minuti
Piše: SNObjavljeno: 22. veljača 2024. 20:26

Popularno zvani japanski "sin vjetra" prekinuo je post u najboljem mogućem trenutku! Takuro Kaneko posljednji je pogodak za Dinamo, ne računajući zimske pripreme, zabio 30. studenog.

Bilo je to također pod okriljem Konferencijske lige. Japanac je u 79. minuti okrunio 2:0 pobjedu Dinama na gostovanju u Astani u grupnoj fazi turnira. Otad je Kaneko propustio bildati golgetersku statistiku u 10 službenih utakmica.

Kaneko je zabio pogodak za izjednačenje protiv Betisa u 59. minuti, a velike zasluge idu i novom igraču Modrih, koji je također imao omanjih problema s prilagodbom. Arber Hoxha, opasan po lijevoj strani u više navrata, biciklom je slomio Chadija Riada i oštrom niskom loptom zakuhao situaciju u petercu Španjolaca.

Dva igrača nisu uspjela zaustaviti Kaneka, koji se otrgnuo Juanu Mirandi i zapucao na poluprazna vrata. Dugo se čekalo, no vrijedilo je. Kaneko je, naravno, zaradio ovacije s Maksimira po izlasku iz igre u 75. minuti, kada ga je zamijenio Dario Špikić.