Igor Tudor

HASAN BRATIC/SIPA PRESS/PROFIMEDIA Hasan Bratic/sipa Press/profimedia
OPET BEZ POBJEDE

Imao je sve u rukama: Tudorov Marseille vodio 2:0 do 76. minute pa u infarktnoj završnici iščupao bod

Nakon tri prvenstvena poraza u nizu bivši trener Hajduka nije uspio pobijediti ‘dobivenu‘ utakmicu.
Piše: HINAObjavljeno: 29. listopad 2022. 23:23

U susretu 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi Igor Tudor, je na gostovanju kod Strasbourga odigrao 2-2 primivši dva gola u posljednjih 15 minuta.

Nastavlja se kriza Tudorove momčadi koja je u posljednja četiri susreta u svim natjecanjima dohvatila samo jedan bod.

Nakon tri uzastopna poraza od PSG-a (0-1), Lensa (0-1) i Eintrachta (1-2), Marseille je "očajnički" trebao pozitivan rezultat na gostovanju kod Strasbourga. I odlično je krenuo OM. Golovim Bamba Dienga (8) i Isse Kabore (35) gosti su poveli 2-0.

OM je sve do 75. minuti držao uvjerljivu prednost, no u 76. minuti je smanjio Lebo Mothiba, a u trećoj minuti nadoknade Kevin Gameiro je zabio za 2-2.

18. travanj 2024 09:37