FRED TANNEAU Afp
LE CHAMPIONNAT

Jedno od najugodnijih iznenađenja ove sezone doživjelo težak poraz! Lens u gostima primio četiri komada

Piše: HinaObjavljeno: 21. studeni 2021. 16:02

U susretu 14. kola francuskog nogometnog prvenstva Brest je pobijedio Lens sa 4-0 nanijevši gostima najteži poraz ove sezone.

Lens je jedno od najugodnijih iznenađenja ove sezone u Le Championnatu, međutim na gostovanju kod Bresta pružio je najslabiju predstavu u 14 kola.

Domaćin je poveo već u trećoj minuti golom Stevea Mouniea (3), a Brendan Chardonnet je u 13. minuti povisio na 2-0. Do kraja poluvremena Brest je zabio i treći gola, a strijelac je bio Roamin Faivre u 33. minuti. U nastavku susreta domaćin je zabio još jedan pogodak, a strijelac je u 69. minuti bio Jeremy Le Douaron.

Lens je od 74. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Arnaud Kalimuendo-Muinga.

Brest se ovom pobjedom probio na 13. mjesto sa 15 bodova, dok je Lens treći sa 24 boda. Rennes ima bod više, dok je u vodstvu PSG sa 37 bodova.

25. travanj 2024 10:33