DENIS CHARLET Afp
LIGUE 1

Lille u ludoj završnici stigao do punog plijena protiv Lorienta, junak pobjede bio je 24-godišnji Kosovar

U posljednjih pet ligaških utakmica Lille je ostvario tri pobjede i dva remija
Piše: HinaObjavljeno: 02. travanj 2023. 15:37

Nogometaši Lillea osvojili su tri domaća boda u 29. kolu francuske Ligue 1, s 3-1 su bili bolji od Lorienta.

Bila je to relativno mirna utakmica sve do 77. minute, a domaći sastav je brzo došao do pogotka prednosti nakon što je Cabella pogodio suparničku mrežu u 13. minuti.

No, u 77. je Kone izjednačio na 1-1 i time zaprijetio favoriziranom domaćinu. No, već u 79. minuti gosti su upali u nove probleme nakon što je drugi žuti karton zaradio Abergel.

Igrača više Lille je naplatio u samoj završnici, a čovjek odluke je bio 24-godišnji kosovski nogometaš Edon Zhegrova koji je ušao u igru u 82. minuti, a u 89. i 91. minuti je zabijao za pobjedu domaćina. Ova pobjeda podigla je Lille na trenutačno peto mjesto ljestvice.

U posljednjih pet ligaških utakmica Lille je ostvario tri pobjede i dva remija.

07. svibanj 2024 06:51