Tete (lijevo)

JEFF PACHOUD Afp
SJAJAN START

Lyon razbio najslabiju momčad lige za savršen učinak u novoj sezoni, sjajni Brazilac zabio dva gola

Već u trećoj minuti Lyon je poveo golom Lacazettea, a sve je riješeno u drugom poluvremenu
Piše: HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2022. 23:07

U prvoj utakmici trećeg kola francuske Ligue 1 nogometaši Lyona su bili uvjerljivi domaćini protiv Troyesa te su slavili s 4-1.

Bila je ovo druga utakmica sezone za Lyon te druga pobjeda, dok je Troyes do sada upisao sva tri poraza.

Već u trećoj minuti Lyon je poveo golom Lacazettea. Gosti su se vratili u 39. minuti kada je Tardieu realizirao jedanaesterac te se s 1-1 otišlo na odmor. U nastavku je Lyon nastavio dominirati, ali i naplatiti takvu igru. Argentinac Tagliafico je odmah na startu drugog dijela zabio za 2-1, a potom je Brazilac Tete s dva gola zaključio ovaj susret.