LIGUE 1

Monaco pobijedio Brest i stigao na samo bod zaostatka od vodećeg PSG-a

Golove za momčadi iz Kneževine zabili su Zakaria (16.) i Golovin (69.)
Piše: HinaObjavljeno: 05. studeni 2023. 19:20

U susretu 11. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Brest sa 2-0 približivši se vodećem PSG-u na bod zaostatka.

Golove u pobjedi momčadi iz Kneževine zabili su Denis Zakaria (16.) i Aleksandr Golovin (69.).

U ranije odigranim susretima Reims je na gostovanju pobijedio Nantes 1-0, dok je Le Havre kao gost porazio Toulouse sa 2-1.

Reims je do pobjede, kojom je skočio na četvrto mjesto, stigao golom Junyja Ita u 75. minuti.

Gostujuće bodove osvojio je Le Havre porazivši Toulouse sa 2-1. Domaćin je poveo u 49. minuti golom Thijsa Dallinge, a gosti su okrenuli rezultat golovima Mohameda Baya (78., 90.+1).

Strasbourg i Clermont su odigrali 0-0, dok su Lyon i Metz remizirali 1-1. Bio je to četvrti remi Lyona ove sezone uz šest poraza i jednu odgođenu utakmicu i još uvijek se nalazi na začelju Le Championnata.

Metz je poveo u 77. minuti golom Abliea Jallowa, a izjednačio je Skelly Alvero u 84. minuti. Hrvatski nogometaši Dejan Lovren i Duje Ćaleta-Car nisu nastupili za Lyon.

Na vrhu je PSG sa 24 boda ispred Monaca sa 23 i Nice sa 22 boda i susretom manje. Lyon je na začelju sa četiri boda.

03. svibanj 2024 03:56