PHILIPPE DESMAZES Afp
NEMA KRAJA KRIZI

Nevolje za Niku Kovača! Lyon slavio u derbiju kola, Monacu je ovo već četvrti poraz u sezoni

Momčad s Gerlanda pobijedila je s 2:0 i probila se na peto mjesto francuske Ligue 1
Piše: HinaObjavljeno: 16. listopad 2021. 23:08

U dvoboju 10. kola Francuske lige Lyon je na svom Gerlandu svladao Monaco s 2-0 i probio se na peto mjesto.

Prvi pogodak djelo je Kamerunca Ekambija u 75. minuti iz jedanaesterca. Disasi je u svom šesnaestercu srušio kapetana Lyona Lea Duboisa te pritom zaradio žuti karton.

Nakon krasne izrađene akcije iz kornera pobjedu je u 90. minuti potvrdio 26-godišnji belgijski branič Jason Denayer.

Ovo je već četvrti poraz u sezoni momčadi Nike Kovača, i to tek u desetome kolu. Za usporedbu - u cijeloj su prošloj sezoni (u 38 odigranih kola) upisali osam poraza.

Vodi PSG s 27 bodova, Lens je drugi s 18. Lyon sada ima 16, a Monaco je ostao na 14 bodova.

25. travanj 2024 03:20