Trener Nice Francesco Farioli

VALERY HACHE/Afp
LIGUE 1

Nica pobijedila Toulouse i zadržala priključak za PSG-om, sjajna utakmica Lorienta i Metza

Tri važna boda osvojio je i Brest porazivši na gostovanju Montpellier s 3:1
Piše: HinaObjavljeno: 26. studeni 2023. 17:27

U susretu 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Nica je pobijedila Toulouse sa 1:0 i ponovo ima samo bod zaostatka za vodećim PSG-om.

Pogodak odluke zabio je Terem Moffi u 54. minuti.

Lorient i Metz su odigrali sjajnu utakmicu. Gosti su poveli već nakon 39 sekundi golom Cheikha Sabalyja, no domaćin je okrenuo rezultat golovima Romaina Faivrea (7) i El Juniora Kroupija (22). Ismael Traore je izjednačio u 65. minuti, a pobjedu gostima donio je Ablie Jallow golom iz kaznenog udarca u 83. minuti.

Tri važna boda osvojio je i Brest porazivši na gostovanju Montpellier s 3:1.

Za goste su zabili Maxime Esteve (20.-ag), Mathias Lage (64) i Kamory Doumbia (90+3), dok je pogodak za Montellier postigao Teji Savanier (51.-11m).

U susretu između Nantesa i Le Havrea nije bilo golova.

Večeras se još sastaju Rennes - Reims, te Lyon - Lille. PSG vodi sa 30 bodova, Nica ima 29, a treći je Monaco sa 24 boda.

06. svibanj 2024 23:43