Toma Bašić (desno)
 PHILIPPE LOPEZ Afp
GUŽVA PRI VRHU

Nova pobjeda Nike kovača, Bradarić nadigrao Bašića u dvoboju bivših hajdukovaca, Lille i dalje na vrhu

Pobjedu je upisao i Monaco koji je kod kuće nadigrao Nicu rezultatom 2:1.
Piše: HINAObjavljeno: 03. veljača 2021. 23:38

Nogometaši Lillea slavili su s 3-0 u gostima kod Bordeauxa u 23. kolu francuske lige i zadržali čelno mjesto na tablici, a pobjede su ubilježili i njihova tri najbliža pratitelja.

Lille je do 15. pobjede ove sezone došao pogocima Yazicia, Weaha i Davida. Na klupi Lillea ostao je Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić odigrao cijeli susret za Bordeaux. Lille ima dva boda više od Lyona, koji je u gostima pobijedio Dijon s 1-0 golom Paquete u 22. minuti.

PSG je s 3-0 nadigrao kod kuće Nimes, dok je Marseille odigrao 2-2 kod Lensa. Momčad s juga Francuske, za koju je svih 90 minuta odigrao Duje Ćaleta Car, vodila je s 2-0 na poluvremenu, ali nije uspjela zadržati vodstvo.

Pobjedu je upisao i Monaco, bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača. Oni su kod kuće s 2:1 pobijedili Nicu rezultatom 2:1. Ben Yedder je s dva pogotka donio pobjedu momčadi iz Kneževine, dok je za goste s Azurne obale strijelac bio Lees-Melou.

20. travanj 2024 11:36