GUILLAUME SOUVANT Afp
FRANCUSKI KUP

PSG bez Messija, Neymara i Mbappea teškom mukom pobijedio trećeligaša, slavili tek u samoj završnici

PSG je tek u zadnjih 15 minuta uspio stići do pobjede od 3-1 protiv trećeligaša Chateaurouxa
Piše: HinaObjavljeno: 06. siječanj 2023. 23:23

Nogometaši Paris Saint-Germaina plasirali su se u četvrti krug Kupa Francuske, ali su na gostovanju kod trećeligaša Chateaurouxa do pobjede 3-1 došli tek u završnih 15 minuta dvoboja.

PSG je bio bez svojih najvećih zvijezda, Messija, Mbappea i Neymara, a pobjedu su mu svojim pogocima donijeli Ekitike (13), Soler (78) i Bernat (90+1). Za domaće je strijelac bio Ntolla.

Od ostalih utakmica odigranih u petak valja izdvojiti pobjedu drugoligaša Paua koji je sa 2-1 izbacio Montpellier. Bassouamina (25) i George (81) su bili strijelci za Pau, dok je Germain (70) postigao jedini pogodak za Montpellier.

16. travanj 2024 20:19