Slavlje igrača

FRANCK FIFE Afp
LIGUE 1

PSG na vrhu tablice, prošlogodišnja senzacija francuske lige ponovno ostala bez pobjede

Privremeno je Brest s 10 bodova skočio na deveto mjesto na ljestvici
Piše: HinaObjavljeno: 19. listopad 2024. 23:14

U posljednjoj subotnjoj utakmici 8. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris Saint-Germain je na Parku prinčeva svladao Strasbourg sa 4:2 (1:0) i tako ponovno došao na vrh ljestvice.

Senny Mayulu (18), Marco Asensio (47), Bradley Barcola (66) i Lee Kang-In (90) bili su strijelci za PSG, a Sekou Mara (58), a Pape Daouda Diong (90+1) su postigli pogotke za goste.

Lens je pobjedom 2:0 na gostovanju kod Saint-Etiennea došao u skupinu momčadi sa 14 bodova i nalazi se na petom mjestu. Lensu su pobjedu donijeli Przemyslaw Frankowski (20) i Remy Labeau Lascary (79). Saint-Etienne je sa sedam bodova na 13. mjestu.

U prvoj od tri subotnje utakmice 8. kola francuskog nogometnog prvenstva Brest je ugostio Rennes, a utakmica je završila bez pobjednika 1:1 (0:0).

Brest je poveo u 54. minuti, a strijelac je bio Romain Del Castillo iz kaznenog udarca. Bod Rennesu donio je Jota golom u 87. minuti.

Igrači nakon utakmice

FRED TANNEAU Afp

Privremeno je Brest s 10 bodova skočio na deveto mjesto na ljestvici, a Rennes je s osam bodova ostao na 12. poziciji. Vodeći Monaco ima 20 bodova, tri više od drugoplasiranog PSG-a.

20. listopad 2024 00:38