SEBASTIEN SALOM-GOMIS
LA LIGUE

Rutinska pobjeda za PSG! Mbappe i društvo bez većih problema slavili u gostima kod Nantesa

Nantes je mogao ublažiti poraz, ali u 69. minuti veznjak Kader Bamba nije iskoristio penal
Piše: HinaObjavljeno: 31. listopad 2020. 23:09

U 9. kolu nogometnog prvenstva Francuske Paris Saint-Germain je u subotu, i bez ozlijeđenog Neymara, rutinski u gostima svladao Nantes sa 3-0 pogocima Andera Herrere (47), Kyliana Mbappéa (65-pen) i Pabla Sarabije (88). Nantes je mogao ublažiti poraz, ali u 69. minuti veznjak Kader Bamba nije iskoristio penal.

Prije toga Rennes je kod kuće dobio Brest sa 2-1, te je na trećem mjestu prvenstvene ljestvice sa 18 bodova, koliko ima i drugoplasirani Lille s utakmicom manje, dok vodeći PSG ima 21 bod. Svi pogoci pali su u razmaku od 13 minuta drugog poluvremena. Gosti su poveli preko Francka Honorata (57), a preokret i pobjedu Rennesu donijeli su Damien Da Silva (66) i Nayef Aguerd (70).