Komnen Andrić (desno) je postigao dva gola na utakmici

FRANCOIS LO PRESTI Afp
ZABIJA KAO NA TRACI

Nogometaši Reimsa su imali 2:0 na poluvremenu protiv Clermonta, a onda je na scenu stupio Andrić.
Piše: SNObjavljeno: 14. kolovoz 2022. 18:13

Komnen Andrić se nije naigrao u Dinamu, ali dobro je počeo u svojem novom klubu.

Srpski napadač ovog je ljeta u transferu vrijednom 1 milijun eura prešao iz Dinama u francuski Clermont, a u svojoj drugoj utakmici u Ligue 1 bio je katalizator preokreta svoje momčadi.

Clermont je gostovao kod Reimsa koji je imao 2:0 nakon prvog poluvremena, a onda je na scenu stupio Andrić. Prvo je u 47. minuti izborio crveni karton Agbadaoua koji ga je povukao za dres u jednom izglednom kontranapadu, a zatim je pokazao i preciznost.

Andrić je u 51. minuti iskoristio jedanaesterac, a 11 minuta kasnije bio je najviši u skoku nakon ubacivanja Ogiera. Do kraja utakmice njegovi suigrači Cham i Bela postigli golove za konačnih 4:2 za Clermont.

Andrićeve golove protiv Reimsa pogledajte OVDJE.

27. travanj 2024 05:56