ALAIN JOCARD Afp
NEZAUSTAVLJIVI ‘PRINC ‘

Nevjerojatni Francuz još jednom je odigrao glavnu ulogu i donio slavlje Luisu Enriqueu
Piše: HINA/SNObjavljeno: 26. kolovoz 2023. 23:37

Francuski nogometni prvak Paris Saint-Germain došao je do prve pobjede u novoj sezoni domaćeg prvenstva svladavši u 3. kolu na Parku prinčeva Lens s 3-1.

U 45. minuti vodstvo PSG-u donio je Marco Asensio, a preostala dva pogotka postigao je Kylian Mbappe u 52. i 90. minuti. Francuz možda ima problema izvan travnjaka budući da je odbio produžiti ugovor s klubom i nakon ljeta 2024., ali kada je "u službi", i dalje djeluje savršeno.

POGODAK ASENSIA ZA 1:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK MBAPPEA ZA 2:0 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK MBAPPEA ZA 3:1 POGLEDAJTE OVDJE

Gosti su u četvrtoj minuti dodatka došli do utješnog gola, a strijelac je bio Morgan Guilavogui.

U prvoj subotnjoj utakmici momčad Olympique Marseillea pred svojim je navijačima svladala Brest s 2-0 (1-0). Vodstvo domaćoj momčadi donio je već u 4. minuti Chancel Mbema. Ismaila Sarr je u 65. minuti pogodio za 2-0.

Marseille je sa sedam bodova skočio na drugu poziciju iza Monaca koji ima isti broj bodova, a Brest je ostao na šest bodova i privremeno pao na treću poziciju. PSG je s pet bodova na četvrtom mjestu, a Lens je s jednim bodom ostao na 14. poziciji.

28. travanj 2024 17:41