Lovro Majer

MATHIEU PATTIER/SIPA PRESS/PROFIMEDIA
ŠEST KOMADA RENNESA

Vrlo uvjerljivu pobjedu upisali su nogometaši Rennesa u susretu 21. kola francuskog prvenstva
Piše: HinaObjavljeno: 16. siječanj 2022. 15:15

U susretu 21. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Clermont sa 4-0 probivši se na peto mjesto Le Championnata.

Golove za momčad iz "Kneževine" zabili su Sofine Diop (45+2), Wissam Ben Yedder (55, 62-11m) i Caio Henrique (83).

Strasbourg je na svom travnjaku porazio Montpellier sa 3-1 nakon što su gosti vodili sve do 77. minute.

Montpellier je poveo u 11. minuti golom Florenta Molleta, no možda i ključni trenutak se dogodio u 67. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je isključen Elye Wahi.

U nastavku dvoboja Strasbourg je okrenuo rezultat s tri gola u nizu, a strijelci su bili Waris Majeed (77), Adrien Thomasson (84) i Kevin Gameiro (86).

U prvom nedjeljnom susretu Rennes je deklasirao Bordeaux sa 6-0, a hrvatski reprezentativac Lovro Majer bio je asistent za četvrti pogodak domaćina.

OVDJE POGLEDAJTE ASISTENCIJU MAJERA

Majer je u igru ušao u 68. minuti zajedno s Truffertom te je samo dvije minute potom poslužio upravo Trufferta za pogodak za 4-0.

U prvom poluvremenu mrežu gostiju tresli su Terrier (33) i Bourigeaurd (43), na 3-0 povisio le Laborde (61), dok je dva gola u samoj završnici postavio Guirassy (89, 90+2).

Na vrhu je Paris SG sa 50 bodova, 11 više od druge Nice.

20. travanj 2024 00:37