ANNE-CHRISTINE POUJOULAT Afp
NOVO SLAVLJE PSG-A

PSG nastavio je pobjedničku seriju, doduše teže nego što se očekivalo
Piše: SNObjavljeno: 01. listopad 2022. 23:00

Slavili (2:1) su Parižani pred svojim navijačima u srazu s Nicom te tako zadržali prvi mjesto s 25 od mogućih 27 bodova. Marseille kao drugi ima dva boda manje.

Leo Messi zabio je protiv Nice svoj peti prvenstveni gol (uz sedam asistencija) u ovoj sezoni. Argentinac je zabio gol u 29. minuti. Najprije je zaradio slobodan udarac nakon što je zaustavljen s prekršajem, a onda ga je majstorskim udarcem pretvorio u vodstvo od 1:0.

Messijevu majstoriju pogledajte OVDJE.

Messi je u velikoj formi, u 14 utakmica ove jeseni (12 PSG i dvije Argentina) zabio je 11 golova uz 8 asistencija.

Nice je u 47. minuti ipak izjednačila, strijelac je bio Laborde.

Gol Nice za 1:1 pogledajte OVDJE.

U 58. minuti u igru je ušao Kylian Mbappé, koji je u 83. minuti postigao pogodak odluke. Bio je to njegov osmi gol u prvenstvu, te se izjednačio na vrhu ljestvice strijelaca sa suigračem Neymarom.

Pobjednički gol Mbappea pogledajte OVDJE.

16. travanj 2024 13:34