ANNE-CHRISTINE POUJOULAT Afp
PARIŽANI NA UDARU

Hrvatski stoper bio je pod povećalom nakon igranja rukom, ali sudac se nije oglasio
Piše: Andro PolićObjavljeno: 02. travanj 2023. 22:59

Dejan Lovren i Lyon s punim plijenom vraćaju se s Parka prinčeva. Na gostovanju kod aktualnog prvaka, ali i vodeće momčadi prvenstva, gosti su slavili 1:0 pogotkom Bradleyja Barcole iz 56. minute.

POGODAK ZA POBJEDU POGLEDAJTE OVDJE.

Lyon je već u prvom poluvremenu mogao doći do vodstva preko Alexandrea Lacazettea, ali njegov udarac s bijele točke u 39. minuti završio je na vratnici.

Samo četiri minute nakon kaznenog udarca za goste, domaćin je tražio svoju priliku s 11 metara. Nuno Mendes skrenuo je loptu u Lovrenovu ruku, međutim sudac tu situaciju nije okarakterizirao kao materijal za kazneni udarac.

SPORNU SITUACIJU POGLEDAJTE OVDJE.

Bivši hrvatski reprezentativac odradio je kvalitetnih 90 minuta i dobrim dijelom je zaslužan za veliku pobjedu.

Unatoč porazu, Parižani i dalje imaju ugodnu prednost na vrhu ljestvice, s obzirom na to kako Lens i Marseille zaostaju šest bodova. Bio im je ovo drugi uzastopni poraz na domaćem terenu, nakon što je u Parizu, prije reprezentativne stanke, slavio i Rennes. S druge strane, Lyon je s nova tri boda skočio na deveto mjesto.

Nakon poraza zvijezde PSG-a ispraćene su s terena zvižducima.

10. svibanj 2024 05:47