SCREENSHOT
U ZADNJOJ MINUTI

Leo Dubois je u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio neobranjivo i donio pobjedu Lyonu.
Piše: HINAObjavljeno: 29. siječanj 2021. 23:05

U prvom susretu 22. kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Bordeaux sa 2-1 preuzevši barem privremeno vrh ljestvice le Championnata.

Pobjednički pogodak za "lavove" zabio je Leo Dubois u drugoj minuti sudačke nadoknade uz dosta sreće.

Lyon je poveo u 32. minuti preko Karla Toka Ekambija, a izjednačio je Samuel Kalu u 55. minuti. Kada se već mislilo kako neće biti pobjednika, Dubois je iz teške situacije pucao, a lopta se od stative odbila u mrežu.

Za goste je cijeli susret igrao Toma Bašić, a na tribinama je bio i proslavljeni francuski košarkaš Tony Parker.

Lyon je ovom pobjedom preskočio PSG i Lille preuzevši vodstvo na ljestvici sa 46 bodova, bod više od najbližih pratitelja. Bordaux je i dalje sedmi sa 32 boda.

PSG u nedjelju gostuje kod Lorienta, dok će Lille ugostiti Dijon.

20. travanj 2024 00:49