PASCAL POCHARD-CASABIANCA Afp
HRVATSKE MAJSTORIJE

Dobre su ovo vijesti za izbornika Dalića mjesec dana uoči završnice Lige nacija
Piše: SNObjavljeno: 21. svibanj 2023. 15:07

U 36. kolu francuskog Ligue 1 Rennes je u gostima budućeg drugoligaša Ajaccio s 5:0. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer počeo je od prve minute u dresu gostiju i igrao je svih 90 minuta, a imao je glavnu ulogu kod čak dva pogotka. Nakon duge akcije u 14. minuti, lopta je došla do Majera koji ju je dodao za Baptista Santamarija, a Francuz je poentirao za 1:0.

ASISTENCIJU ZA 1:0 POGLEDAJTE OVDJE

Drugu asistenciju zabilježio je kod rezultata za 3:0 kad je strijelac bio Jeremy Doku u 37. koji se na dodavanje Majera sjurio prema golu i prekrasno matirao vratara domaće momčadi.

ASISTENCIJU ZA 3:0 POGLEDAJTE OVDJE

Preostala tri pogotka dijelo su Aminea Gourija koji je zabijao u 31., 40. i 71.

Dobra je ovo vijest i za izbornika Zlatka Dalića kojega za mjeseca dana čeka završnica Lige nacija na kojoj polufinale Hrvatska igra protiv Nizozemske.

Rennes se bori s Lilleom za peto mjesto koje vodi u Europu, pa su nakon jučerašnjeg slavlja Lillea nad Marseilleom ovu utakmicu morali pobijediti.

19. travanj 2024 03:20