MATTHIEU RONDEL Afp
LIGUE 1

VIDEO Marseille s dva gola igrača koji je optužen za silovanje svladao Toulouse i zasjeo na vrh ljestvice

Treći pogodak gostiju je zapravo bio autogol domaćeg braniča Charlieja Cresswella
Piše: HinaObjavljeno: 31. kolovoz 2024. 23:23

U posljednjoj subotnjoj utakmici 3. kola francuskog prvenstva nogometaši Marseillea slavili su sa 3:1 na gostovanju u Toulouseu i tom pobjedom privremeno došli na vrh ljestvice.

Najveće zasluge za drugu ovosezonsku pobjedu Marseillea ima Mason Greenwood koji je u 16. i 17. minuti praktično u dva uzastopna napada svoje momčadi, postizao pogotke. Oba puta mu je asistirao Luis Henrique. Treći pogodak gostiju je zapravo bio autogol domaćeg braniča Charlieja Cresswella u 52. minuti. Utješni pogodak za Toulouse postigao je Shavy Babicka u 90. minuti.

GOLOVE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Marseille je sa sedam bodova u tri nastupa došao na vrh ljestvice. Sedam bodova ima i drugoplasirani Nantes koji je slavio sa 3:1 na gostovanju u Montpellieru.

Golove za pobjedničku momčad postigli su Matthis Abline (24), Moses Simon (45+7-11m) i Mostafa Mohamed (85), a jedini strijelac za Montllier bio je Akor Adams (30).

U prvoj subotnjoj utakmici Brest je kao domaćin pobijedio Saint-Etienne s uvjerljivih 4:0. Mahdi Camara (10), Romain Del Castillo (32-11m), Ludovic Ajorque (77) i Kenny Lala (84-11m) bili su strijelci za prvu pobjedu Bresta u ovoj sezoni i pomak sa začelja ljestvice na 11. mjesto. Na dnu je sada Saint-Etienne bez ijednog boda i s gol-razlikom 0:7.

05. rujan 2024 10:44