DAMIEN MEYER Afp
NA VRHU LJESTVICE

VIDEO Moćni Parižani mogu i s desetoricom: Mbappé snajperskim udarcem načeo domaćine, ‘točka na i‘ u 89. minuti

PSG je gotovo cijelu utakmicu igrao s igračem manje nakon što je Donnarumma isključen
Piše: HINAObjavljeno: 03. prosinac 2023. 15:23

Nogometaši Paris St. Germaina osvojili su tri gostujuća boda u 14. kolu francuske Ligue 1, svladali su Le Havre s 2-0.

Pobjeda je za Parižane time značajnija jer je ostvarena s igračem manje. Već u desetoj minuti francuski prvak je ostao s igračem manje nakon isključenja vratara Donnarumme, zbog prekršaja izvan šesnaesterca.

Prvi pogodak PSG je postigao u 23. minuti nakon točne akcije i vrlo preciznog udarca Mbappea. Sve do 89. minute bilo je minimalnih 1-0, a tada je priču ovog susreta zaključio Vitinha golom za 2-0.

POGODAK MBAPPEA POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK VITINHE POGLEDAJTE OVDJE

PSG na vrhu ljestvice sada ima četiri boda više od drugoplasirane Nice. Le Havre je ostao na devetom mjestu ljestvice.

27. travanj 2024 14:21