Lovro Majer

FEDERICO PESTELLINI/PANORAMIC/BESTIMAGE/PROFIMEDIA Federico Pestellini/panoramic/bestimage/profimedia
ZAGRIJAVANJE ZA SP

Peta mu je to asistencija u tekućoj sezoni, a na kontu ima i tri postignuta pogotka
Piše: Andro PolićObjavljeno: 12. studeni 2022. 22:02

Čini se kako će Zlatko Dalić imati "slatke brige" u svim linijama uoči Svjetskog prvenstva. Do pete asistencije u sezoni stigao je Lovro Majer. Rennes je u 15. kolu francuskog prvenstva ugostio Toulouse, a hrvatski reprezentativac dao je svoj doprinos u u pobjedi domaćina 2-1. Bivši igrač Dinama u 25. minuti utakmice uputio je ubačaj vanjskim dijelom kopačke, onako "modrićevski" i u priliku gurnuo Benjamina Bourigeauda koji je matirao suparničkog vratara za vodstvo Rennesa.

Asistenciju Majera pogledajte ovdje

Gosti su izjednačili u 55. minuti preko Thijsa Dallinge, ali u egalu su bili tek tri minute. Već u 58. Majer je ponovno zakuhao situaciju, u veliku priliku gurnuo Martina Terriera, čiji je udarac vratar obranio, ali loptu je iz drugog pokušaja u mrežu poslao Arnaud Kalimuendo.

Drugi pogodak Rennesa pogledajte ovdje

Majer je prošlu sezonu francuskog prvenstva završio sa šest pogodaka i osam asistencija na kontu, a ove sezone ima ukupno pet asistencija ima i tri pogotka u svim natjecanjima.

23. travanj 2024 20:15