FRANCK FIFE Afp
TUDOR SE MOŽE PRIBLIŽITI

PSG je od 20. minute igrao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Achraf Hakimi
Piše: SNObjavljeno: 30. travanj 2023. 18:16

PSG je izgubio od Lorienta 1:3 na Parku prinčeva, te tako otvorio mogućnost Marseilleu i Igoru Tudoru da potencijalnom večerašnjom pobjedom protiv Auxerrea (20:45 sati) stignu na pet bodova zaostatka pet kola prije kraja prvenstva. Ipak, utakmicu u Parizu obilježio je i pogodak domaće momčadi. Dok su za goste pogađali Enzo Le Fée i Darline Yongwa, jedini strijelac za domaće bio je Kylian Mbappé. I to na kakav način.

Francuska zvijezda iskoristila je nepažnju suparničkog vratara, koji mu je servirao loptu "ispred nosa", praktički zaboravivši kako je igra i dalje "živa". Mbappé je tako postigao vjerojatno najlakši pogodak u karijeri, ali vjerojatno i najbizarniji.

Nesvakidašnji gol pogledajte OVDJE.

Treba spomenuti kako je PSG od 20. minute igrao s igračem manje, nakon što je drugi žuti karton zaradio Achraf Hakimi. Gostujuću pobjedu potvrdio je Ahmadou Bamba Dieng u 88. minuti.

08. svibanj 2024 01:10