FRANCOIS LO PRESTI Afp
PARIŽANI OPET BEZ POBJEDE

U derbiju Ligue 1 Lens i PSG su odigrali 1-1, a Parižani su se poraza spasili u zadnjim sekundama
Piše: HinaObjavljeno: 04. prosinac 2021. 23:20

Fofana je doveo Lens u vodstvo u 62. minuti dalekometnim udarcem nakon slabe reakcije Navasa, a 93. je izjednačio Wijnaldum.

Parižani su igrali s Messijem, ali bez ozlijeđenoga Neymara, dok Mbappe nije započeo susret već je ušao u 71. minuti.

Messi je ostao ležati na travnjaku u akciji u kojoj je Lens poveo, zbog čega su uslijedili žestoki protesti gostiju, a Mbappe je Wijnaldumu asistirao kod izjednačujućeg gola.

Golove s utakmice Lens - PSG pogledajte OVDJE.

Ranije je prvak Lille slavio kod kuće protiv Troyesa s 2-1 autogolom Giraudona pet minuta prije kraja. Ivo Grbić je branio vrata Lillea.

Marseille je kod kuće izgubio od Bresta (1-2) kojemu je to čak šesta pobjeda u nizu. Duje Ćaleta Car je oatao na klupi domaćih.

16. travanj 2024 20:02