ICON SPORT/DDP USA/PROFIMEDIA Icon Sport/ddp Usa/profimedia
BORBA ZA NASLOV

Auxerre je imao prednost od 75. minute, ali onda je krenuo preokret domaće momčadi
Piše: SNObjavljeno: 30. travanj 2023. 22:36

San Marseillea i dalje živi. Nakon što je PSG ostao "praznih džepova" u današnjem porazu (1:3) na domaćem terenu od Lorienta, momčad Igora Tudora svladala je Auxerre na Vélodromeu 2:1. Iako je obrana Marseillea kapitulirala nakon 33 minute igre briljantnim pogotkom Birame Touréa s više od 20 metara (pogodak pogledajte OVDJE), igrači hrvatskog stratega ipak su uspjeli pronaći znanje i snagu za preokret u nastavku.

Bio je to "nokaut" u dvije minute. Prvo je Cengiz Ünder u 75. minuti poravnao rezultat (pogodak pogledajte OVDJE), a samo dvije minute kasnije Alexis Sánchez pogodio je za vodstvo, gotovo s istog mjesta kao i Turčin, te bacio tribine u euforiju (pogodak pogledajte OVDJE).

Uz nova tri boda, Marseille je stigao na pet bodova minusa u odnosu na vodeće Parižane. Do kraja prvenstva ostalo je još pet utakmica, a Tudora i društvo već iduće subote čeka težak ispit na gostovanju kod trećeplasiranog Lensa.

28. travanj 2024 05:24