BERTRAND GUAY Afp
NA METI NAVIJAČA

Ovaj sjajni napadač bio je strijelac u 25. minuti utakmice, a u 86. minuti asistirao za konačnih 4:2
Piše: SNObjavljeno: 15. kolovoz 2021. 09:14

U utakmici 2. kola francuske Ligue 1, PSG je na domaćem terenu odnio pobjedu 4:2, a jedan od najboljih pojedinaca na terenu bio je Kylian Mbappe.

Ovaj sjajni napadač bio je strijelac u 25. minuti utakmice, a u 86. minuti asistirao je Sarabiji za konačnih 4:2. Ipak, niti odlična predstava na početku sezone nije ga spasila zvižduka navijača uoči samog početka utakmice.

Razlog takvoj reakciji može biti u tome što mladi napadač još uvijek nije potpisao novi ugovor s Parižanima te se već neko vrijeme spominje njegov odlazak u redove Real Madrida. Konačni rasplet ove sage koja traje već mjesecma mogao bi uslijediti u ponedjeljak kada je predviđen sastanak Mbappea i čelnika francuskog velikana.

Zvižduke Parka prinčeva Mbappeu pogledajte OVDJE!

20. svibanj 2024 22:25