DAMIR KRAJAC Cropix
GOLMAN BEZ ŠANSE

Potez Borne Sose označio je početak strašnih šest minuta za Vatrene...
Piše: SNObjavljeno: 15. listopad 2024. 21:55

Kakav spektakl i festival golova u prvom poluvremenu utakmice Poljske i Hrvatske u 4. kolo Lige nacija.

Nije dobro započelo za Vatrene u Varšavi, Zielinski je već nakon pet minuta doveo domaćina u vodstvo sjajnim pogotkom, Hrvatske nije bilo na mapi do 20. minute, a onda... potpuna rapsodija!

Prvo je Borna Sosa prekrasno pogodio iz voleja za izjednačenje, četiri minute kasnije je Petar Sučić zabio prvijenac za Vatrene nakon duplog pasa s Martinom Baturinom, a upravo je Dinamov dvojac režirao i treći pogodak Hrvatske, samo dvije minute kasnije.

Gol Sose pogledajte OVDJE.

Gol Sučića pogledajte OVDJE.

Sučić je dobio loptu na rubu šesnaesterca, perifernim vidom vidio utrčavanje klupskog suigrača iza leđa, a potom ga uposlio krasnom loptom, koju ovaj sprema u mrežu kroz noge vratara Bulke za debitantski gol u "kockastom" dresu.

Gol Baturine pogledajte OVDJE.

Ipak, Vatreni nisu uspjeli zadržati dva pogotka prednosti. Zalewski je u 45. minuti, praktički iz iste pozicije kao ranije Zielinski, krasno pogodio suprotan kut Livakovićeve mreže, a za konačnih 3:3 zabio je Szymanski u 68. minuti.

16. listopad 2024 00:56