Mihail Caimacov i Mislav Oršić

ZELJKO HAJDINJAK Cropix
PRVIJENAC

VIDEO Potez dana u Ligi nacija u režiji ‘desetke‘ iz HNL-a: Rasparao mrežu iz slobodnog udarca s 25 metara

U 26. nastupu za nacionalnu vrstu, stigao je do prvog pogotka
Piše: SNObjavljeno: 07. rujan 2024. 22:38

S trijumfom 2:0 protiv Malte, Moldavija je na idealan način ugazila u novo izdanje Lige nacija. Put do pobjede raščistila je "desetka" Slaven Belupa - Mihail Caimacov. Moldavski veznjak u 32. minuti namjestio je loptu, a zatim iz slobodnog udarca s više od 25 metara nanišanio gornji kut malteških vrata i uz pomoć grede zabio sjajan pogodak.

Bio mu je to prvijenac za moldavsku reprezentaciju, u 26. nastupu u nacionalnom dresu. S druge strane, u 52 odigrana susreta u HNL-u, za klub iz Koprivnice zabio je tri pogotka.

Pogodak Caimacova pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak za Moldaviju zabio je Ion Nicolaescu s bijele točke u četvrtoj minuti sudačke nadoknade u prvom dijelu. Za tri dana Moldavija će odmjeriti snage sa San Marinom u prijateljskoj utakmici, a zanimljivo, obje će momčadi loviti drugu pobjedu u nizu, nakon što su slavljima otvorile Ligu nacija.

07. rujan 2024 23:13