PEDJA MILOSAVLJEVIC Afp
LIGA NACIJA

Ovom pobjedom Srbija je dodatno zakomplicirala situaciju u svojoj grupi
Piše: SNObjavljeno: 12. listopad 2024. 22:39

Srpska nogometna reprezentacija upisala je bitnu pobjedu u trećem kolu A4 grupe Lige nacija. U susretu u Leskovcu Srbi su rezultatom 2:0 savladali reprezentaciju Švicarske, nakon što je krajem prvog dijela Nico Elvedi postigao autogol, dok je Aleksandar Mitrović lijepim solo pogotkom u 61. minuti postavio konačan rezultat.

Pogodak Mitrovića pogledajte OVDJE.

Švicarska se mogla vratiti u utakmicu u 72. minuti, no kazneni udarac nije iskoristio Breel Embolo. Udarac napadača Monaca obranio je vratar Predrag Rajković i tako spasio svoju momčad od rezultatske neizvjesnosti na kraju susreta.

Ovom pobjedom Srbija je dodatno zakomplicirala situaciju u svojoj grupi. Nakon trećeg kola vodeća je Španjolska sa sedam bodova, slijedi Danska koja ima šest bodova, dok Srbija na trećem mjestu ima četiri boda. Švicarska je posljednja bez bodova.

Izabranicima Dragana Stojkovića slijedi utakmica sa Španjolskom u Cordobi.

12. listopad 2024 22:45