Marcelo Brozović

SERGEI GAPON Afp
IMPRESIVNA PARTIJA

Brozović dočekao prvijenac u Ligi prvaka! Vatreni je bio najbolji na terenu, dominirao je i potvrdio klasu

Marcelo Brozović prekratio je muke Intera u Tiraspolu i zabio svoj prvi gol u Ligi prvaka
Piše: Dražen AntolićObjavljeno: 03. studeni 2021. 23:29

Brozoviću je to bila 27. utakmica u elitnom natjecanju koju će pamtiti po pogotku u 56. minuti jer je i važan i efektan.

Na asistenciju Vidala napravio je dvostruku fintu, našao prostor pa odličnim šutom matirao vratara.

Kasnije su Škriniar i Sanchez potvrdili uspjeh milanskog kluba (3:1). Ivan Perišić ušao je u igru u 64. minuti kod rezultata 0:1. Brozović je bio igrač utakmice. Osim gola imao je i asistenciju, 92 posto točnih dodavanja, jednu kreiranu veliku šansu.

Prvijenac Brozovića u Ligi prvaka pogledajte OVDJE.

Dominirao je i u duelu, i u kontroli susreta, i u točnosti dodavanja, potvrdio je svoju igračku klasu.

Brozović je u Tiraspolu pokazao kako se "uhićuje Šerif", što ističu Talijani, svim koji su s njim imali problema. Tako i dinamovcima... To su optimistične vijesti i za izbornika Dalića, ali i njegove planove da potpiše bolji ugovor u Interu ili negdje drugdje.

26. travanj 2024 10:52