Petar Musa (desno)

AHMAD GHARABLI Afp
OSTALE SKUPINE

Hrvatski centarfor postigao svoj prvi pogodak u Ligi prvaka, PSG dobio Juve i ostao bez prvog mjesta!

Manchester City preokretom je porazio Sevillu 3:1, Rakitić je igrao 67 minuta, ide u Europsku ligu
Piše: Marko CrnjakObjavljeno: 02. studeni 2022. 23:11

U skupini D Paris Saint-Germain je nadigrao Juventus s 2:1 i tako potvrdio prvo mjesto, ali Stara dama nije se brinula zbog poraza jer Benfica je deklasirala 6:1 Maccabi Haifu, pa Talijani nisu ostali bez trećeg mjesta i EL.

Drugi gol za Benficu zabio je Petar Musa, što mu je prvijenac u LP. Benfica je izbila na prvo mjesto ispred PSG-a na temelju tek šestog kriterija u slučaju jednakog broja bodova (zabili su više golova u gostima nego PSG).

U rezultatski nevažnim utakmicama G skupine prvi Manchester City preokretom je porazio Sevillu 3:1, a Rakitić je igrao do 67. minute i, znali smo i ranije, svoj put nastavit će u nižem razredu Europe.

Kopenhagen je remizirao 1:1 s Borussijom Dortmund 1:1, ali Nijemci i s bodom ostaju drugi.

Pregled rezultata utakmica 6. kola:

Skupina E:

Chelsea - Dinamo 2-1 (Sterling 18, Zakaria 30/Petković 7)

Milan - RB Salzburg 4-0 (Giroud 14, 57, Krunić 46, Messias 90+1)

Skupina F:

Real Madrid - Celtic 5-1 (Modrić 6-11m, Rodrygo 21-11m, Asensio 51, Vinicius Junior 61, Valverde 71/Jota 84)

Šahtar - Leipzig 0-4 (Nkunku 10, Silva 50, Szoboszlai 62, Olmo 68)

Skupina G:

Manchester City - Sevilla 3-1 (Lewis 52, Alvarez 73, Mahrez 83/Rafa Mir 31)

FC Kopenhagen - Borussia (D) 1-1 (Haraldsson 41/Hazard 23)

Skupina H:

Juventus - PSG 1-2 (Bonucci 39/Mbappe 13, Nuno Mendes 69)

Maccabi Haifa - Benfica 1-6 (Chery 26-11m/Goncalo Ramos 20, Musa 59, Alex Grimaldo 69, Silva 73, Araujo 88, Mario 90+2)