Screenshot: Reddit
ISPRAVNA ODLUKA SUCA ILI...?

JE LI GOL FERENCVAROŠA TREBAO BITI PRIZNAT? Pogledajte situaciju koja je rastužila maksimirske tribine i glasujte u velikoj SN anketi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. kolovoz 2019. 00:40

Nije Dinamo uspio doći do pobjede u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka. Mađarski Ferencvaros se kući vraća s rezultatom 1:1, a izjednačujući pogodak kojeg je u 60. minuti postigao Siger priznat je tek nakon intervencije pomoćnog suca.

Mađari su bolje krenuli u drugo poluvrijeme, imali nekoliko solidnih pokušaja prije pogotka, a u toj 60. minuti nakon ubacivanja s desne strane na prizemnu je loptu naletio Nguena. Njegov udarac sjajno brani Livaković, a na loptu je naletio Siger. Perić ju je izbacio iz gola, ali je pomoćni sudac procijenio da je lopta prošla gol-crtu pa je pogodak priznat.

Televizijska snimka daje za pravo sucu utakmice, ali i snimke znaju varati...

05. svibanj 2024 21:29