SEBASTIAN RäPPOLD/MATTHIAS KOCH/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
KAD SAVRŠENO SJEDNE

Pogledajte najljepši potez spektakularne večeri Lige prvaka, pa ovome su morali zapljeskati i Beograđani

U 59. minuti dogodio se potez kojem je vjerojatno zapljeskao i poneki od oko tisuću gostujućih navijača
Piše: SNObjavljeno: 25. listopad 2023. 23:46

Najljepši potez večerašnjeg programa trećeg kola Lige prvaka vidjeli smo u Leipzigu.

Njemački klub poveo je na svom terenu protiv Crvene Zvezda već u 12. minuti pogotkom Davida Rauma, a prvo poluvrijeme moglo je i puno gore završiti po goste iz Beograda.

A onda se u 59. minuti dogodio potez kojem je vjerojatno zapljeskao i poneki od oko tisuću gostujućih navijača. Xavi Simons izveo je ne samo potez večeri, već je zabio i zabio jedan od najljepših golova u Ligi prvaka ove sezone.

20-godišnji nizozemski reprezentativac primio je loptu na nekih tridesetak metara od gola Zvezde, malo iskosa, napravio si malo mjesta i fantastično pogodio u sam gornji kut.

PREKRASAN POGODAK SIMONSA POGLEDAJTE OVDJE

Marko Stamenić vratio je nadu gostima u 70. minuti, ali samo da bi konačnih 3:1 u svom povratničkom nastupu od ozljede, postavio Dani Olmo.

OLMOV GOL POGLEDAJTE OVDJE

Favorizirani City i Leipzig sada drže prva dva mjesta u skupini G, a Englezi su na vrhu s tri boda viška. Zvezda i Young Boysi su na začelju s bodom iz tri odigrana kola.