UPEČATLJIV TRENUTAK

Pogledajte trenutak kada je Simeone izbjegao rukovanje s Kloppom, evo što ga je posebno pogodilo

Spektakularan je bio derbi večeri u Madridu na stadionu Wanda Metropolitano, pun događanja i emocija
Piše: SNObjavljeno: 19. listopad 2021. 23:22

Na kraju je slavio Liverpool s 3:2 u susretu u kojem su 'Redsi' vodili 2:0, Atletico se vratio na 2:2, a onda su gosti golom iz jedanaesterca stigli do pobjede. Na kraju je trener Atletica Diego Simeone odbio pružiti ruku menadžeru Liverpoola Jürgenu Kloppu, preciznije, otrčao je u tunel ne pozdravivši kolegu na suparničkoj strani.

Reporter BBC-a situaciju je slikovito opisao.

- Jürgen Klopp ide preko terena sa ispruženom rukom, a Diego Simeone bježi! Bježi niz tunel, zanemaruje Kloppa, a Nijemac mu maše. Ali, nema rukovanja između trenera.

Očito Simeone onako užarene glave nije mogao prijeći preko činjenice da je sudac Daniel Siebert prvo dosudio, pa poništio jedanaesterac za njegovu momčad u 83. minuti nakon intervencije VAR-a.

Očito je Siebert prosudio da kontakt Jote s Gimenezom nije bio dovoljan za najstrožu kaznu.

Poništen jedanaesterac Atleticu pogledajte OVDJE.

Valja reći da je ranije u 52. minuti Atleticu isključen Antoine Griezmann, pa će Simeone zasigurno imati zanimljive komentare nakon susreta...

Dodjelu izravnog crvenog kartona Griezmannu pogledajte OVDJE.

Trenutak kada je Simeone izbjegao rukovanje s Kloppom pogledajte OVDJE.

27. travanj 2024 00:19