Dinamo Kijev

KVALIFIKACIJE ZA LP

Potop Partizana u borbi za Ligu prvaka, Ukrajinci im u spektaklu od osam golova do vrha napunili mrežu

Uzvrat se igra za osam dana u Beogradu
Piše: SNObjavljeno: 23. srpanj 2024. 22:25

Partizan ponižen u Poljskoj, vrište naslovnice srpskih medija nakon teškog poraza "crno-belih" u 2. kolu kvalifikacija za Ligu prvaka. U utakmici igranoj u Lubinu, nogometaši Dynama iz Kijeva slavili su 6:2 protiv srpskog doprvaka i jednom nogom zakoračili u iduće kolo.

Brazilac Saldanha doveo je Beograđane u vodstvo u 22. minuti, no Dynamo je već na poluvremenu imao prednost 3:1, nakon blitzkriega u zadnjih šest minuta prvog poluvremena. Redom su zabijali Šeparenko (40), Braško (43) i Karavajev (45+1).

Slavlje nogometaša Partizana

Početak drugog poluvremena donio je novi pogodak u mreži Partizana, Kabajev je bio precizan u 55. Saldanha je u 66. drugim pogotkom na utakmici donio beogradskoj momčadi kakvu-takvu nadu, no ona je praktički pokopana u zadnjih deset minuta utakmice, zahvaljujući Popovu (83) i Pikhajlonku (90+2).

UEFA CHAMPIONS LEAGUE QUALIFYING: DYNAMO KIEV - PARTIZAN BELGRAD

Uzvrat se igra za osam dana, Partizan će u međuvremenu odmjeriti snage s Jedinstvom u prvenstvu Srbije, dok će Ukrajinci potpuno odmorni dočekati novi susret.

01. rujan 2024 01:33