Screenshot: Reddit
SCENA KOJA JE OBIŠLA SVIJET

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. prosinac 2016. 16:54

U utakmici 6. kola skupine B Lige prvaka Dynamo Kijev je sinoć demolirao Bešiktaš sa 6:0.

Trenutak koji je usmjerio tijek susreta bio je sudački previd. Naime glavni arbitar Thompson je dao crveni karton igraču Bešiktaša Becku i dosudio kazneni udarac nakon kontakta s Gonzalezom u kaznenom prostoru.

Siguran izvođač s bijele točke bio je Jarmolenko, a domaćini su već do poluvremena vodili sa 4:0. Nakon gola Gonzaleza u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela vratar Bešiktaša Fabricio Agosto Ramírez se emotivno 'raspao'.

Španjolac jednostavno nije mogao suspregnuti suze, a snimka njegoog plača obišla je svijet.

02. svibanj 2024 07:53