PIERRE-PHILIPPE MARCOU Afp
NAKLON, MAESTRO!

Kapetan Vatrenih odigrao je novu sjajnu utakmicu u dresu Real Madrida u velikom trijumfu ‘Kraljeva‘
Piše: SNObjavljeno: 09. ožujak 2022. 22:58

Real je u razmaku od svega 17 minuta zabio tri gola, preciznije hat-trick je upisao Karim Benzema, a Modrić je asistirao francuskom napadaču za drugi gol.

Igrala se 76. minuta kada je Modrić uzeo je loptu Neymaru na vlastitoj polovici, poveo kontru i pronašao Viniciusa koji opet komplicira, ali zato barem uspijeva nekako zadržati posjed i poslati povratnu do Modrića... Luka zatim majstorski proigrava Benzemu kroz noge suparničkog igrača, a Francuz pogađa za preokret na Bernabeuu i vodstvo Reala u tom trenutku 2:1.

Asistenciju Luke Modrića za drugi gol pogledajte OVDJE.

Benzema je samo dvije minute kasnije zabio novi gol za 3:1 kojim je Real nadoknadio zaostatak 0:1 iz Pariza i veliko je slavlje moglo započeti.

06. svibanj 2024 05:06