MALCOLM MACKENZIE Dppi Via Afp
‘KRAĐA‘ U EINDHOVENU

Hrvatski napadač Antonio Čolak zabio je gol koji je Glasgow Rangersima donio nastup u skupinama LP
Piše: SNObjavljeno: 24. kolovoz 2022. 22:51

Rangersi su u uzvratu slavili kod PSV-a u Eindhovenu s 1:0, a Čolak je zabio jedini gol na susretu u 60. minuti.

Kako je prvi susret u Glasgowu završio 2:2, dalje su prošli Rangersi.

U 60. minuti susreta Rangersima se isplatio visoki presing na gol PSV-a. Tillman je oduzeo loptu neopreznom braniču Ramalhu, dodao u sredini nebranjenom Čolaku kojem nije bilo teško zatresti praznu mrežu. Peti mu je to gol u posljednjih 6 utakmica za Rangerse.

Gol Čolaka PSV-u vrijedan Lige prvaka pogledajte OVDJE.

Do kraja su se Rangersi uspjeli obraniti i izboren je plasman u Ligu prvaka.

Čolak je igrao do druge minute sudačke nadoknade, dok je Borna Barišić odigrao čitav susret za Rangers.

Plasman u Ligu prvaka u srijedu je izborio i danski prvak FC Kopenhagen koji je na gostovanju kod turskog prvaka Trabzonspora uspio odigrati 0-0 i tako sačuvati minimalnu 2-1 pobjedu iz prve utakmice otprije osam dana.