SCREENSHOT: TWITTER
SVI SU SE HVATALI ZA GLAVE

Bila je ovo tužna noć za Marseille Igora Tudora i sve njegove navijače
Piše: SNObjavljeno: 02. studeni 2022. 07:07

Nakon 2:1 domaćeg poraza od Tottenhama Marseille je ostao ne samo bez plasmana u osminu finala Lige prvaka, već i nastavka natjecanja u Europskoj ligi.

A moglo je sve biti potpuno drugačije. Marseille je imao vodstvo 1:0, a kod rezultata 1:1 u 90. minuti šansu preko Seada Kolašinca za 2:1. No, BiH reprezentativac neobjašnjivo je promašio glavom neometan s par metara udaljenosti, a Marseille je na kraju u 95. minuti primio gol preko Hojbjerga i izgubio.

Veliki promašaj Kolašinca možete pogledati OVDJE.

A da je kojim slučajem Kolašinac zabio gol koji bi vjerojatno bio pobjednički, Marseille bi prošao u osminu finala LP.

Ovako, nakon njegovog promašaja svi su se navijači Marseillea hvatali za glavu, tako i Tudor uz aut liniju koji je ostao u nevjerici.