KAO DA MU JE 20

‘Veličanstveni udarac vanjskom. Modrićev zaštitni znak!‘, divi se Marca hrvatskom maestru.
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 06. rujan 2022. 22:35

"Hazard i Modrić izveli su sjajnu akciju, a onda je Modrić zabio na svoj način: Veličanstveni udarac vanjskom. Modrićev zaštitni znak!"

Tako piše Marca još se jednom klanjajući Luki Modriću i njegovom potezu, ovaj put u susretu Lige prvaka na gostovanju kod Celticsa.

Modrić je u 60. minuti zabio za 2:0, a četiri minute ranije Vinicius je zabio prvi gol za branitelja naslova u Ligi prvaka. Modrić ponovno igra izvanrednu utakmicu, a Real je rutinski privodi kraju. Hazard je u 77. minuti povisio vodstvo na 3:0 i praktički riješio pitanje pobjednika.

Josip Juranović i njegovi suigrači ne mogu parirati gostima.