Crvena zvezda prima prvi gol od Maccabija

SCREENSHOT: YOUTUBE
MACCABI PROŠAO

Crvena zvezda je imala 2:0 i prolazak u Ligu prvaka, ali su Izraelci uspjeli slaviti.
Piše: Emir FulurijaObjavljeno: 23. kolovoz 2022. 23:06

Crvena zvezda je na nevjerojatan način ostala bez Lige prvaka. Srpski prvak je u uzvratnoj utakmici playoffa kvalifikacija na svojem stadionu odigrala 2:2 protiv Maccabi Haife, a to je bilo dovoljno Izraelcima da osiguraju plasman u skupine elitnog europskog natjecanja.

Maccabi je iz prve utakmice imao prednost 3:2, ali je Crvena zvezda brzo to preokrenula golovima Pešića u 27. i Ivanića u 43. minuti. Maccabi u utakmicu vraća Sundgren u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. On je postigao gol s nekih 25 metara od gola beogradske momčadi. Domaći vratar Borjan je pogriješio u toj situaciji, a samo nešto ranije je on obranio jedanaesterac Haziziju.

Tu situaciju iz kraja prvog poluvremena pogledajte OVDJE.

Rezultat 2:1 za Crvenu zvezdu bio je na semaforu sve do 90. minute, a tada je Pavkov postigao autogol i donio veliko slavlje Maccabiju i tugu za domaće igrače i navijače.