Modrić ovacije

SCREENSHOT TWITTER
ČUDO OD IGRAČA

VIDEO Nova maestralna utakmica Luke Modrića, pogledajte kako se čitavi Bernabeu naklonio svojem kralju

Vatreni je odigrao sjajnu utakmicu, a u jednom trenutku i sam bio blizu pogotka
Piše: SNObjavljeno: 12. travanj 2023. 23:20

Real Madrid je na svojem Bernabeu stigao do pobjede protiv Chelseaja (2:0) i tako stekao solidnu prednost uoči uzvrata u Londonu idućeg tjedna.

Strijelci za domaću momčad bili su Karim Benzema u 21. te Marco Asensio u 74. minuti susreta. Real je dominirao većim dijelom susreta u Madridu, a konce u veznom redu, kako to obično biva, vukao je kapetan Vatrenih Luka Modrić.

Hrvatski je maestro odigrao još jednu sjajnu utakmicu, a treba istaknuti kako je u drugom poluvremenu i sam bio blizu pogotka kada je njegov udarac s ruba šesnaesterca prošao malo iznad grede.

Naš je reprezentativac igrao do 82. minute, a u trenucima kada je napuštao travnjak zaradio je stadnardne ovacije čitavog Bernabeua.

19. svibanj 2024 23:52