Screenshot: Twitter
SLAVLJE ZA PAMĆENJE

Video nesvakidašnjeg slavlja Realovih igrača je ubrzo postao viralan
Piše: SNObjavljeno: 22. veljača 2023. 21:12

Real Madrid je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na Anfieldu preokrenuo 2:0 i pobijedio Liverpool s visokih 5:2. Jedan od najzaslužnijih za veliki preokret bio je Luka Modrić.

Liverpool je već u prvih 15 minuta poveo 2:0 preko Nuneza i Salaha, a do kraja poluvremena je izjednačio Vinicius sa svoja dva gola. U 48. minuti Modrić je asistirao Militau za 2:3, a Benzema je dodao još dva gola za konačnih 2:5. Modrić je počeo akciju za zadnji gol, a nakon utakmice je dobio niz hvalospjeva na račun svoje igre.

Modrić je oduševio i svojeg suigrača Antonija Rudigera. Najskuplji branič na svijetu je u velikom slavlju odlučio podići Modrića poput malog djeteta i pokazati ga navijačima. Rudiger je Luku dignuo i prebacio preko ramena, a nakon par koraka Modrić je skoro pao na drugu stranu. Rudiger ga je samo bolje namjestio i nastavio nositi pred navijače.

18. travanj 2024 20:56