Osman Bukari zabija za 0:1 na Etihadu

NIGEL FRENCH/PA IMAGES/PROFIMEDIA Nigel French/pa Images/profimedia
ŠOK U MANCHESTERU

Manchester City bi, da nije bilo vratara gostiju, Omrija Glazera, imao visoku prednost
Piše: SNObjavljeno: 19. rujan 2023. 22:02

Crvena zvezda vodi na Etihadu! Na poluvremenu dvoboja 1. kola Lige prvaka srpski prvak ima prednost od 0:1 nakon sjajne kontre koju su izveli u posljednjim trenucima prvog dijela. Fantastično dodavanje Mirka Ivanića u gol je pretvorio Osman Bukari.

Reprezentativac Gane fantastično je pogodio i matirao Edersona, a nakon nekoliko minuta VAR-provjere utvrđeno je da nije bilo zaleđa, iako je pomoćni sudac na utakmici podignuo zastavicu. Bukari je u trenutku dodavanja bio za koji centimetar u liniji koju je držao Ruben Dias.

VAR soba je dakle, promijenila odluku arbitara na terenu i Zvezda je povela.

Vodstvo Zvezde nije dugo potrajalo, u 47. minuti Julian Alvarez izjednačio je na 1:1.

Inače, statističari Opte izračunali su da su 22 udarca koliko je Manchester City uputio Zvezdi najviše koliko je jedna momčad uputila drugoj u prvom poluvremenu u povijesti Lige prvaka. Možemo slobodno reći, bilo je to najlošije poluvrijeme jedne momčadi u povijesti Lige prvaka, a da je ta momčad vodila nakon prvih 45 minuta. Inače, Zvezdin pogodak bio je jedini udarac na gol Manchester Cityja.

30. travanj 2024 19:35