Prodor i gol Uzunija
 SCREENSHOT
TRENUTAK ODLUKE

Teško će Modri podnijeti ovaj poraz, ali Ferencvaros se osvetio za prošlosezonsko ispadanje.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. rujan 2020. 21:08

Spominjali su navijači Lokomotive Myrta Uzunija po dobrome.... Učinio je pregršt toga za drugo mjesto kluba iz Kajzerice prošle sezone. Pamtili su ga i navijači Dinama, jer njegov je autogol u 23. minuti donio poravnanje na Groupama Areni...

No onda je, u 65. minuti upriličio trenutak odluke. Pogriješio je Gvardiol, zakasnio je na Uzunija Leovac, a bivši napadač Lokomotive hladnokrvno je u izravnom dvoboju matirao Dominika Livakovića i zabio za 2:1. Branič od 20 milijuna eura pogriješio je u odsudnoj situaciji...

Modri do kraja utakmice nisu uspjeli izjednačiti, svoj će europski put ove sezone nastaviti u doigravanju za plasman u Europsku ligu.

Pogodak Myrta Uzunija za 2:1 pogledajte OVDJE.

20. travanj 2024 07:43