SCREENSHOT/YOUTUBE
OVO MORATE VIDJETI

Slovan iz Bratislave je pobijedio Dinamo Batumi, a o golu Vladimira Weissa će se još dugo pričati
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. srpanj 2022. 08:45

Nevjerojatan gol vidjeli smo u kvalifikacijama za Ligu prvaka. U prvom pretkolu našli su se Dinamo Batumi iz Gruzije i Slovan iz Bratislave, a nakon što su obje utakmice završile 0:0 u 90 minuta, pobjednik je odlučen u produžecima i to na spektakularan način.

Davitashvili je zabio za vodstvo Dinama u 104. minuti, a Barseghyan pogodio za 1:1 u 115. minuti. Taman kad je izgledalo kao da će pobjednik biti odlučen izvođenjem jedanaesteraca Slovan je dobio jedan korner, a izvođenja se primio Vladimir Weiss.

Slavni slovački reprezentativac je u trećoj minuti nadoknade drugog produžetka stavio loptu kod korner zastavice i umjesto ubacivanja odlučio pucati direktno u gol. Ideja mu je prošla i Wiess je u 120+3. minuti odveo Slovan u drugo pretkolo Lige prvaka gdje ih čeka Ferencvaroš.

WEISSOV PREKRASAN POGODAK ZA POBJEDU U ZADNJIM SEKUNDAMA POGLEDAJTE OVDJE.

03. svibanj 2024 12:00