MIGUEL A. LOPES/Pool/AFP
Debi iz snova

Olmu je ovo bio treći gol u Ligi prvaka ove sezone, a prethodna dva zabio je u dresu Dinama
Piše: SNObjavljeno: 13. kolovoz 2020. 23:00

Dani Olmo zabio je vodeći gol za svoj RB Leipzig protiv Atletico Madrida u četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka.

U 50. minuti sjajno je glavom poentirao iz akcije u kojoj je sudjelovalo 10 igrača Leipziga, dakle svi osim vratara. Sva su dodavanja, njih 18 ukupno, odigrana na suparničkoj polovici, što je najviše u pripremi nekog gola ove sezone u Ligi prvaka u nokaut fazi natjecanja.

Olmo, statistika protiv Atletica
SOFASCORE

Olmu je ovo inače bio debi za Leipzig u Ligi prvaka i treći ovosezonski gol u natjecanju, nakon dva postignuta u dresu Dinama. Postigao ga je majstorskim udarcem glavom, malo izvan ruba peterca nakon ubacivanja Sabitzera s desne strane.

Izašao je donedavni dinamovac iz igre u 83. minuti kada ga je zamijenio Patrick Schick, a njegova je momčad na kraju slavila s 2:1 i izborila polufinale protiv PSG-a.

Gol Danija Olma Atleticu pogledajte OVDJE.

24. travanj 2024 20:47